PRACOWNIA PROJEKTOWANIA WNĘTRZ ON-LINE

PROJECT LAB

PROJECT LAB to pracownia projektowania wnętrz ONLINEPowstała z myślą o projektach wnętrz, które  są idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb, charakteru i upodobań zamawiającego.

Projektowanie online oznacza, że projekt jest realizowany całkowicie zdalnie.

ZALETY PROJEKTOWANIA WNĘTRZ ON-LINE 

 🙂 Nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz i w jakiej lokalizacji znajduje się twoje mieszkanie lub dom.

 🙂 Taki tryb pracy pozwala zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu, gdyż nie ma potrzeby spotykać się face-to-face i tracić czasu na dojazdy.

 🙂 Pozwala na wykonanie projektu w atrakcyjnej rynkowo cenie.  

 🙂 Szybko i na bieżąco można konsultować szczegóły powstającego projektu.

PROJECT LAB

DESIGN PHILOSOPHY

WYJĄTKOWOŚĆ

Wnętrza naszych domów powinny odzwierciedlać nas samych. Dobry projekt to nie ten z katalogu, perfekcyjny do granic możliwości. Dobry projekt pokazuje kim jesteśmy, co cenimy, czym się interesujemy. Pokazuje naszą WYJĄTKOWOŚĆ.

OSOBOWOŚĆ

Ciekawe przedmioty sprawiąją, że wnętrze nabiera osobowości. Wystarczy obraz, dzieło sztuki (również użytkowej), komoda po babci, kolekcja książek, lub coś, co było z nami i powstawało przez lata…choćby zdjęcia.

WYGODA

Wnętrze powinno być przede wszystkim wygodne w użytkowaniu. Ale jeśli jest jednocześnie wygodne, wyjątkowe i piękne, powstaje MAGIA, która wzbogaca nasze życie. 

CHARAKTER

Łączenie nowoczesności z klasyką, szczególnie na zasadach kontrastu, daje spektakularne efekty. Zestawiajmy, łączmy, przełamujmy…w końcu jesteśmy w PROJECT LAB – ie !

Zapraszam do mojej pracowni  🙂 !

TUTAJ znajdziesz więcej informacji na temat oferty.